Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Ekologiczne notesy BASa

3
dodano: 28 Października 2014 | liczba odsłon: 2549 | komentarze: 3

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją naszych notesów. Przesłała ją nam Pani Lidia, która została Jokerem w tym teście. Dziękujemy Pani Lidio :)

Miałam możliwość testowania 2 notesów i 2 długopisów koloru zielonego idealnych na jesienną słotę. Duży notes jest w linię a mały w kratkę. Długopis pisze na niebiesko. Na końcu długopisu znajduję się specjalna gumeczka ułatwiająca obsługę smartfona. Na uwagę zasługuje fakt, że notesy są ekologiczne wykonane z papieru pochodzącego ze źródeł odnawialnych. Okładka notesu jest bardzo miła i delikatna w dotyku w uspokajającym kolorze butelkowej zieloni.

Od strony wewnętrznej notes posiada 15 centymetrową  podziałkę, która może służyć jako linijka oraz kopertkę, która przydatna jest do przechowywania różnych fiszek. Na stronie tytułowej znajduje się wizytówka posiadacza. W razie zgubienia notesu wiadomo komu dać znać. Wszystkie kartki są zszyte a nie klejone co jest korzystniejsze dla użytkownika ponieważ kartki nie wypadną samoistnie. 

Każda strona posiada miejsce do wpisania daty i tematu. Wszystkie strony oprócz 15 ostatnich są kratkowane zaś 15 ostatnich stron nie posiada kratki za to mają perforację, która umożliwia łatwe wyrwanie potrzebnej strony. Notes posiada bardzo praktyczną gumkę, która doskonale go zabezpiecza. Natomiast tasiemka wewnątrz notesu pozwala na zaznaczenie potrzebnych stron. Notes bardzo jest poręczny ponieważ zmieści się do każdej torebki lub plecaka. Na okładce widnieje logo firmy w formie designerskiej rybki i rymowane sloganu ,, Bas zawsze na czas !".

Wpis z kategorii Joker | 3 komentarze


rog
Anna 24 Października 2014 o 22:05 like like + 12
Notesy rewelacja mam takie pomarańczowe testowanie ich to sama przyjemność :)

rog
Alina 21 Października 2014 o 14:41 like like + 170
Ciekawa recenzja, notesy sper sprawa :)

rog
Krystian 21 Października 2014 o 14:37 like like + 53
Super recenzja :) Testowałam koloru szarego i jeden długopis.