Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

ZASADY


Witaj w blogowej rzeczywistości Bastargetu!

Znajdziesz tu informacje z życia BASa, spotkasz się nowościami w programie testowania i recenzowania produktów, poznasz opinie recenzentów, przeczytasz o nadchodzących promocjach.

Gorący talerz - na nim będę serwować najnowsze promocje i informować o perypetiach związanych z wysyłką produktów do recenzentów, obsługą promocji i o zbliżających się nowościach :)

Targettina komentuje - tu znajdziesz moje spostrzeżenia na temat akcji bastargetowych, ale również wszelkiego rodzaju ciekawostki z życia BASa, Baskreacji i Bastargetu. Będę tu czasami zapraszać osoby z naszych oddziałów.

Kącik recenzenta - ten kącik przygotowałam ze szczególną troską o naszych ukochanych klientów i użytkowników - zamierzam tu komentować wpisy i wskazywać nasze typy najciekawszych recenzji. Będę tu również przedstawiać informacje przydatne recenzentom.

Po godzinach - jak to po godzinach - tematy luźne, liczymy także na inwencję czytelników bloga ;)

Joker - każda promocja ma swoje jaśniejsze i ciemniejsze strony. Jedną z tych ciemniejszych jest ...... ograniczona liczba produktów do testowania. Dlatego wymyśliliśmy instytucję Jokera. Polega ona na możliwości uczestniczenia w recenzowaniu przez osobę, która początkowo nie została wytypowana do testu. Po wyczerpaniu puli produktów będziemy przeprowadzać dodatkowe losowanie jednej osoby spośród wszystkich, które zgłosiły chęć do recenzowania danego gadżetu. Osoba, która wylosuje Jokera dostanie produkt do testowania, a jej recenzja otrzyma status szczególny "recenzji Jokera" i zostanie zamieszczona na blogu w tej właśnie kategorii!  Dodatkowo, Joker ma zagwarantowane uczestnictwo w kolejnym teście.

 

Korzystanie z serwisu jest proste smiley

Aby dodać komentarz lub stworzyć nowy wątek wystarczy zalogować się na blogu przez Facebooka, Bastarget, Bas lub Baskreację. W dyskusji mogą również uczestniczyć osoby niezalogowane, jednak zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia dostępu dla wszelkiego rodzaju spamerów, hejterów i trolli.

Nad przestrzeganiem porządku czuwa Cenzor Zenon, który jest naszym ekspertem w dziedzinie tropienia i wykrywania nieregulaminowości!

ZENON

 

Zatem zapraszam do wspólnego blogownia

Targettina