Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 


Co to jest BAS Target!?


BAS Target to nowatorska platforma recenzentów. Dzięki niej możesz testować różne produkty, w tym nowości, a następnie zatrzymywać je na własność. Uczestnicy programu opiniują je pod kątem estetyki, użyteczności oraz jakości wykonania. Test kończy napisanie recenzji. Recenzje mogą być zamieszczane na stronach BAS, BAS Kreacji oraz BAS Targetu, a także w serwisach dostawców produktów.

Jak zostać recenzentem BAS Target?


Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem, najpierw zarejestruj się w BAS Target i przejdź do ankiety recenzenta. Po wypełnieniu ankiety otrzymasz email potwierdzający umieszczenie Cię na liście potencjalnych recenzentów. Jeżeli jesteś klientem BAS lub BAS Kreacji, zaloguj się używając dotychczasowego loginu i hasła. Produkty do testowania przydzielane są w drodze losowania. Aby wziąć w nim udział, każdorazowo potwierdź chęć recenzowania nowego produktu (zielona strzałka "kliknij, jeżeli chcesz testować produkt"). Propozycje nowych produktów oraz wyniki przydziałów możesz znaleźć w swoim Panelu Recenzenta. Osoby, które zostały wylosowane, są także zawiadamiane telefonicznie lub mailem. Czas na przetestowanie produktu i napisanie recenzji jest ustalany przy każdym produkcie indywidualnie.

Kto to jest Joker?


Joker to osoba, która zostaje dodatkowo wylosowana do testowania danego produktu spośród wszystkich tych, którzy nie mieli szczęścia w losowaniu właściwym. Jako wyjątkowa, recenzja Jokera jest imienna i zostaje umieszczona na blogu BAS Target.

Jak zamieścić recenzję w systemie BAS Target?


Jeżeli chcesz wystawić recenzję aktualnie testowanego produktu, zaloguj się do systemu i kliknij w czerwoną strzałkę z napisem "Kliknij aby dodać recenzję". Jeżeli test produktu zakończył się, wejdź do zakładki Panel Recenzenta i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Jakie korzyści uzyskują Recenzenci BAS Target?


1. Jako recenzent BAS Target możesz otrzymywać do testowania atrakcyjne produkty, które zatrzymujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.
2. Za każdą recenzję produktu otrzymasz 500 punktów w programie premiowym.
3. Jeżeli ilość sztuk danego produktu zostanie wyczerpana, recenzenci, którzy się zgłosili, a nie zostali wylosowani, otrzymają każdorazowo 50 punktów w programie premiowym za gotowość do testowania.

Co się stanie, jeśli Recenzent nie dostarczy opinii w ustalonym czasie?


Jeżeli nie możesz wystawić recenzji z przyczyn losowych, należy poinformować o tym konsultantów BAS Target. W innym przypadku nie otrzymasz 500 punktów w programie premiowym i zostaniesz usunięty/usunięta z listy potencjalnych Recenzentów.

Czy można wycofać się z programu?


Tak, w każdym momencie, poprzez zgłoszenie takiej chęci konsultantom, telefonicznie lub mailem.

Do czego służy Panel Recenzenta?


Panel Recenzenta to Twoje centrum informacji na temat bieżących i planowanych testów. Znajdziesz w nim także wyniki losowań Recenzentów i wszystkie swoje recenzje. W Panelu Recenzenta możesz dodać recenzję w ramach ukończonego testu, sprawdzić saldo punktów premiowych oraz zadać pytanie konsultantowi. Tam również dokonujesz zmian w swoim Profilu Recenzenta. (Aby mieć dostęp do Panelu Recenzenta, musisz zalogować się w systemie)