Pattpuzzle.blogspot.com

" /> BAS BLOG - Jokerowo - stylowy zegarek :)

Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Jokerowo - stylowy zegarek :)

4
dodano: 22 Lutego 2013 | liczba odsłon: 5146 | komentarze: 4

Otrzymaliśmy recenzję zegarka biurkowego od naszego Jokera - Pani Patrycji Piwońskiej. Jest ona idealnym podsumowaniem całego testu. Czytajcie i podziwiajcie zdjęcia! Zapraszam również do odwiedzenia bloga Pani Patrycji Pattpuzzle.blogspot.com

"BAS TARGET wytypował mnie na Jokera do przetestowania zegara biurkowego.

Ten produkt wyjątkowo przypadł mi do gustu. Zegar biurkowy jest elegancki i stylowy. Nadaje się do domu i do biura. Sam zegar jest czytelny i ma ładny cyferblat. Druga strona zegara daje możliwość umieszczenia logo firmy lub zdjęcia bliskiej osoby. Szklana kula jest zrobiona ze szkła powiększającego, dzięki temu zdjęcie jest dobrze widoczne i wygląda oryginalnie.

Wokół kuli są metalowe obręcze, które można obracać w różne strony co daje ciekawy efekt a samo obracanie działa na mnie „odstresowująco”. Kula zegara umieszczona jest na prostej, klasycznej brązowej podstawie, która może służyć na personalną dedykację na metalowej blaszce. To jest bardzo fajny pomysł, zwłaszcza gdy zegar służy jako prezent albo gadżet firmowy.

Podstawa zegara jest pokryta filcem, który sprawia, że gadżet jest stabilny i nie ślizga się po powierzchni biurka czy szafki. Zegar jest wykonany solidnie i dobrych materiałów.

Zegar biurkowy to świetny pomysł na gadżet firmowy ale również jako prezent dla bliskiej osoby. Jego największą zaletą oprócz funkcjonalnego i stylowego zegarka jest możliwość spersonifikowania produktu dla każdego odbiorcy. Dla firmy wstawienie obrazka lub logo a dla prywatnej osoby zdjęcia członków rodziny. Taki gadżet nabiera dodatkowo osobistego znaczenia. Teraz mogę subtelnie trzymać w zegarze zdjęcie córeczki na firmowym biurku.  Muszę zaznaczyć, że ten zegar świetnie prezentuje się również u mnie w domu, na komodzie w stylu kolonialnym.

Z całego serca polecam ten jakże stylowy i elegancki produkt."

Wpis z kategorii Joker | 4 komentarze


rog
Guma balonowa 22 Lutego 2013 o 13:39 like like + 3
Śliczna dziewczynka!

rog
Patrycja Piwońska 22 Lutego 2013 o 13:39 like like + 55
Bardzo dziękuję :)

rog
Targettina 22 Lutego 2013 o 13:53 like like + 30
Pani Patrycjo, to my dziękujemy! :)

rog
Magdalena 22 Lutego 2013 o 12:30 like like + 91
Miejsce na zdjęcie zostało wykorzystane idealnie :)