Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Kolejny niezbędnik w damskiej torebce ;)

0
dodano: 6 Października 2014 | liczba odsłon: 1361 | komentarze: 0

Dla tych, co jeszcze nie wiedzą o tym, jak niezbędnym urządzeniem jest Power Bank :) Zapraszamy do lektury recenzji Pani Emilii.

Jako miłośniczce wszelkiego rodzaju elektronicznych gadgetów, wstyd mi się przyznać, że o "power bankach" po raz pierwszy usłyszałam za sprawą BAS Target, zwłaszcza teraz, kiedy miałam już szansę przetestować to małe cudo.
Pierwsza okazja do poddania PB poważnemu testowi nadarzyła się kilka dni po jego otrzymaniu - zabrałam go ze sobą na uczelnię. Mając kilka godzin przerwy pomiędzy zajęciami odpaliłam na smartfonie film i... smartfon poległ na placu boju. Gdyby nie Power Bank najprawdopodobniej przez resztę dnia byłabym odcięta od świata i ludzi. Tymczasem wystarczyła godzina by przywrócić moją biedną komórkę do życia!
Power Bank jest mały, lekki, poręczny i prosty w użytkowaniu. Nie nagrzewa się podczas ładowania. Nie zajmuje dużo miejsca i nie wymaga częstego ładowania (trzykrotnie ładowałam komórkę zanim musiałam ponownie doładować PB). Wymienne końcówki sprawiają, że urządzenie jest uniwersalne i może być wykorzystywane niezależnie od typu sprzętu jaki posiadamy. Ma ciekawy, estetyczny design. Gdybym miała się doszukiwać minusów, to byłby nim brak pokrowca, przez co zdarza się, że PB wrzucony do torebki sam się uruchamia.
Podsumowując: Zdecydowanie polecam Power Bank wszystkim tym, którzy tak jak ja, nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez telefonu lub tabletu.

Wpis z kategorii Joker | 0 komentarzy