Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Kot też może! I pies może :)

1
dodano: 16 Kwietnia 2013 | liczba odsłon: 2062 | komentarze: 1

Przedstawiamy Wam recenzję naszego Jokera, Pani Kingi Sobieckiej. Jak widzicie, zwierzęta są mocno zainteresowane konsolą do gier. Mnie chętnie towarzyszył w testowaniu pies, Pani Kindze - kot. Macie pomysł, dlaczego?

Recenzja Pani Kingi Sobieckiej:

"Opakowanie

Powoduje, że mata po wypakowaniu jest nieco pognieciona i zwija się do środka. Dopiero po pewnym czasie dzięki podkładowi z pianki lepiej przylega do podłogi, ale można delikatnie odgiąć ją w przeciwną stronę i łatwiej się wówczas dopasowuje.

Paczkę dostałam bardzo szybko – już następnego dnia po telefonie o zakwalifikowaniu do testowania konsoli. Konsultantka była bardzo profesjonalna, uprzejma i rzeczowa - wielki plus J

 

Pierwsze kroki

I. Obsługa:

Z pewnością nie sprawi problemu, nawet najmłodszym graczom. Bardzo prosta, intuicyjna konsola. Zdarza jej się nie wychwytywać precyzyjniejszych ruchów. Plusem jest czytelna instrukcja w języku polskim. Nie ma problemu z podłączeniem do telewizora (przewody są jasno oznaczone kolorami) i uruchomieniem poszczególnych gier. Dosyć długo zastanawiałam się jednak, o jaki pilot chodzi w instrukcji, z myślą o tym, że być może coś nie zostało dołączone do zestawu, ale wszystko ruszyło bez problemu (pilot widocznie nie funkcjonuje).

Wymagane są 4 baterie, przy czym przy ich wkładaniu jedna ciągle chciała się uwolnić J Należało wówczas szybko zamknąć klapkę.

II. Gry

Konsola posiada 7 różnych gier (m.in. rzut młotem, skoki przez linę, czy skakankę, rzut kulą, bieg, piłka nożna). Podobnie, jak Magdalena K... (2013-04-10 17:07:13), zwróciłam uwagę, że jest nieco za mała - mało miejsca na stopy powoduje niekiedy mniejszą precyzję podczas gier, przez co czasami reagują one z opóźnieniem.

Przy dużych i czułych telewizorach, grafika wygląda dosyć słabo. Dla koneserów tego typu zabawy, gra może być zbyt prosta.

III. Wykorzystanie:

Raczej w warunkach domowych niżeli firmowych, świetna i prosta zabawka dla młodszych. Dużym plusem jest możliwość ustawienia wielu gier dla dwóch graczy.

W panelu startowym można wpisać swoje BMI (obliczane jest na podstawie wagi, wzrostu i roku urodzenia), gdyż konsola z założenia ma pomagać w spalaniu kalorii. System przelicza ile codziennie kalorii powinno być spalone (zapamiętuje wielu graczy).

Zgadzam się z Anną T... (2013-04-12 10:49:05) ”Jako gadżet reklamowy może być fajna na przykład dla sklepów z zabawkami”. Ale głównymi odbiorcami z pewnością będą młodsi uczestnicy zabawy (4-10-latki). Potwierdza się w to w innych komentarzach: Katarzyna P... (2013-03-28 10:42:19) „używanie sprawia wiele radości nie tylko dzieciom, skakanka jest trafiona dla przedszkoli, czy świetlic szkolnych”."

Wpis z kategorii Joker | 1 komentarz


rog
Magdalena 16 Kwietnia 2013 o 14:42 like like + 27
Szkoda, że nie udało mi się testować, mój pies (i nie tylko on) ma wałeczki do zrzucenia po zimie...