Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Pani Anna i jej notatniki

0
dodano: 4 Listopada 2014 | liczba odsłon: 1771 | komentarze: 0

Bardzo rzeczowa recenzja Pani Anny, naszego Jokera w teście notesów. Takie recenzje lubimy najbardziej! Dziękujemy i zapraszamy :)

Do testów jako Joker wybrałam notatniki w kolorze pomarańczowym. Paczka przyszła bardzo fajnie zapakowana w czarnej torbie z logo Bas Target  a dodatkowo każdy z notesów opakowany był z tekturę z nadrukiem. oprócz notesów otrzymałam dwa długopisy w takim samym kolorze z granatowym wkładem. 

Notesy są w wymiarach 21x13,5 większy i 16x12 mniejszy. Okładka wykonana z bardzo miłego w dotyku miękkiego  materiału. Wykonanie na najwyższym poziomie bardzo estetyczne. Każdy z notesów posiada gumkę, która zabezpiecza go przed przypadkowym otwarciem i zniszczeniem zwłaszcza w damskiej torebce.  Niby taki mały szczegół ale bardzo istotny.  Dodatkowym plusem jest wstążeczka wewnątrz do zaznaczania miejsca z naszymi zapiskami. Dzięki czemu szybko możemy znaleźć co nam potrzebne.

Większy notes jest w linie natomiast mniejszy w kratkę. Notesy są dość pojemne maja naprawdę dużo kartek i mogą nam służyć przez dłuższy czas. Nie są to kalendarze więc nie posiadają żadnych dat (sami je zapisujemy w górnej części każdej kartki) co dla mnie jest ogromnym plusem bo nie lubię marnować stron a w kalendarzach jest to niestety nieuniknione. Jednego dnia więcej drugiego mniej mamy do zapisania.

Kolejnym gadżetem jakie posiadają oba notesy są czyste kartki na końcu, z możliwością wyrwania bez niszczenia całości. notes nie tylko służy nam ale możemy wspomóc innych w potrzebie :) W małym notesie na okładce znajdziemy również miarkę (15cm).

Kolejnym fajnym gadżetem jest kieszonka na końcu każdego z notesów do której możemy wkładać inne przydatne rzeczy np. długopis bo notes nie posiada specjalnego miejsca. Zdjęcia liście czy co tam każdy chce.

  Długopisy. Jak już wspominałam są w takim samym kolorze jak notesy do każdego jeden. Wkalad jest granatowy. Długopisy sa bardzo lekkie i poreczne. Na koncu każdego jest mała piankowa gumka, która swietnie sie sprawdza na smartfonach czy tabletach zwłaszcza ze idzie zima więć nie bedzie koniecznośći zdejmowania rekawiczki.

Wpis z kategorii Joker | 0 komentarzy