Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Pani Barbarze ręce już nie marzną!

2
dodano: 24 Lutego 2015 | liczba odsłon: 2297 | komentarze: 2

Pani Barbara została Jokerem w teście rękawiczek do smartfonów. Zobaczcie, jak (z pozoru) niepotrzebny gadżet staje się niezastąpionym!

Przyznaję że do testowania rękawiczek do telefonu podeszłam z dystansem, gdyż uważałam, że taki gadżet nie jest mi zbytnio potrzebny. Ale…. Myliłam się :)

Paczka przyszła w expresowym tempie w ślicznej czarnej torebce upominkowej, którą na pewno wykorzystam :) Rękawiczki wybrałam w kolorze zielonym. Mają taki śliczny żywy kolor plus na trzech palcach szare końcówki ( to w nich jest moc działania na telefonie). Nie czekałam do wyjścia na dwór tylko od razu je założyłam w domu i rzeczywiście działają. Do tej pory radziłam sobie na dworze w dwa sposoby albo zdejmowanie rękawiczki i marznięcie albo odbierałam telefon nosem :) (dziwnie to wyglądało np. na przystanku – wiem). W swoich nowych rękawiczkach już nie miałam takiego problemu. Mogłam swobodnie odebrać połączenie napisać sms, a co najważniejsze mogłam swobodnie korzystać z Internetu. Rękawiczki są bardzo ładne i starannie wykonane. Korzystanie w nich ze smartfona jest bardzo wygodne.

Co najważniejsze nie są one z grubego materiału bo wolę cieńsze rękawiczki. Oceniam je mega pozytywnie. Koleżankom też się podobały :)

Wpis z kategorii Joker | 2 komentarze


rog
Grom 26 Lutego 2015 o 15:11 like like + 77
Szałowy szaliczek! I rękawiczki też super! Są jeszcze?

rog
Targettina 26 Lutego 2015 o 16:10 like like
Niestety rozdaliśmy już wszystkie! Cieszyły się dużym powodzeniem :)