Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Parasol dla miłośników jesiennych spacerów

4
dodano: 11 Października 2013 | liczba odsłon: 3552 | komentarze: 4

Dziś serwujemy Wam kolejną porcję pozytywnych słów na temat naszego parasola. Następny Joker w tym teście - Pani Joanna Jurczak - ocenia nasz produkt wysoko, co bardzo nas cieszy :)

"Nadeszła jesień.  I bardzo się z tego cieszę bo kocham złotą polską jesień z jej barwami, spadającymi z drzew liśćmi, zbieraniem kasztanów i oczywiście z obowiązkowym grzybobraniem. Tyle że jesienna aura bywa kapryśna a pogoda nie zawsze dopisuje. Jesień to również czas słoty, deszczy i wiatrów. Na spacer w taką pogodę trzeba się dobrze przygotować a podstawowym elementem wyposażenia jest odpowiedni parasol.

Jak widać na załączonym zdjęciu moja mała gromadka wymaga codziennych spacerów. Parasol BAS, który miałam okazję testować przez ostatni tydzień jest dla mnie idealny. Solidna konstrukcja nie daje się wiatrowi i dobrze chroni przed deszczem, a oto przecież chodzi. Pokaźnych rozmiarów czasza pozwala na jego swobodne użytkowanie nawet przez dwie osoby równocześnie. W moim przypadku pod czaszą zmieścił się również wózek i pies. Atutem parasola BAS jest także jego elegancki wygląd co umożliwia korzystanie z niego także w trakcie bardziej oficjalnych i zobowiązujących wyjść. Wad dotychczas nie stwierdziłam.

Z uwagi na solidną konstrukcję parasola BAS oraz jego niewątpliwe walory użytkowe myślę, że zaprzyjaźnię się z nim na dłużej i będzie on świadkiem wielu moich nie tylko jesiennych spacerów."

Wpis z kategorii Joker | 4 komentarze


rog
Ewelina 22 Października 2013 o 14:27 like like + 22
pies patrzy zdziwiony, bo słońce świeci a Wy pod parasolem ;)

rog
magdalena 17 Października 2013 o 12:31 like like + 50
Gromadka urocza! Życzę Wam wielu udanych spacerów!

rog
Niki 14 Października 2013 o 21:13 like like + 7
Świetne zdjęcie! I nawet parasol dobrany pod kolor wózka :)

rog
Big Tom 14 Października 2013 o 14:43 like like + 16
Kapitalne zdjęcie! :)