Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Radosne dźwięki :)

3
dodano: 26 Marca 2013 | liczba odsłon: 2760 | komentarze: 3

Pani Hanna, która została Jokerem w teście radia, podzieliła się z nami swoją opinią, a my przekazujemy ją Wam. Bardzo nam miło, że po raz kolejny nasz produkt został wysoko oceniony a nasza praca doceniona :) Dziękujemy!

"Witam serdecznie,

 

Na wstępie chciałam podziękować za możliwość testowania radyjka. Wspomniany produkt przede wszystkim zachwyca swoim zewnętrznym wyglądem. Nie można przejść obok niego obojętnie, gdyż obudową zwraca na siebie uwagę. Wiele osób wyraziło chęć kupna takiego radyjka, mówiąc, że wygląda super i bardzo by im się takie przydało .Przez swoje niewielkie wymiary, poręczność i solidne wykonanie wydaje się idealne do zabrania w plener. Duża powierzchnia w górnej części urządzenia idelanie nadaje się na umieszczenie logo firmy, które będzie przykuwać uwagę. Kolejnym wielkim plusem jest niebieskie podświetlenie, które bardzo dobrze sprawdza się w nocy jednocześnie nie rażąc oczu. Ciekawym i nietypowym dodatkiem jest też termometr- bardzo fajny pomysł. Jeśli chodzi o dźwięk, to jak na przenośne radyjko jest wystarczająco dobry i silny. Antena dobrze zbiera stacje. Uchwyt świetnie się sprawdza jako podstawka. Jedyne i największe zastrzeżenia budzą ustawienia radyjka. Moim zdaniem ustawienia budzika powinny być całkowicie wyodrębnienie z całości ustawień urządzenia.

Muszę również nadmienić, że świetny kontakt z konsultantkami BAS zaowocował tym, że radio dotarło do mnie już dnia następnego. Na wszelkie pytania można było uzyskać natychmiastową, rzetelną i bardzo sympatyczną odpowiedź. Współpraca z firmą BAS to wielka przyjemność.

 

Pozdrawiam,

 

Hanna Zapolska"

Wpis z kategorii Joker | 3 komentarze


rog
Szymkowiak.pl Szlabany parkingowe 30 Maja 2013 o 18:38 like like + 8
Jaki wypas! : )

rog
Wiewiór 27 Marca 2013 o 10:52 like like + 9
Wygląda fajnie!

rog
Anka 27 Marca 2013 o 08:08 like like + 29
Też testowałam to radio i muszę przyznać, że świetnie sprawdza się w łazience :)