Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Radosne poranki Pani Małgosi

2
dodano: 1 Września 2015 | liczba odsłon: 3253 | komentarze: 2

Jokerem w teście budzika FLIP została Pani Małgosia. Bardzo dziękujemy jej za super recenzję!

„Nie, nie, nie budźcie mnie! Śni mi się tak ciekawie. Jest piękniej w moim śnie, niż tam, na waszej jawie…” (J. Przybora)

Czy w domu, czy w pracy, na delegacji, na wakacjach – śnimy pięknie. A gdy ktoś nas brutalnie, gwałtownie obudzi jest naszym wrogiem. Lubicie budziki? Ja nie! Ale bez nich przespałabym jeśli nie cale życie, to na pewno znacznie większą, niż statystyczna jednostka (brr..), jego część.

Pamiętacie budziki głośno tykające, przy których samo zaśnięcie było problemem a już jego alarm stawiał umarłego na nogi? Trzeba je było nakręcać, a jak się zapomniało, to… kicha.  Tradycyjne, nakręcane przeszły do historii i coraz częściej używa się elektronicznych budzików lub tych w telefonie komórkowym. Ale jak spać z komórką przy głowie? Komórka w dzień, komórka w nocy. Wygodne ale… No właśnie – jak to wyłączyć,  żeby nie zrzucić ryzykując wymianą wyświetlacza. A i rzucić nie bardzo można w przypływie złości. 

Świetnym rozwiązaniem dla niegadżeciarzy i osób ceniących prostotę jest LEXON - budzik z wyświetlaczem cyfrowym.

ZALETY

Podstawowe to minimalistyczny design i prostota obsługi. Nie potrzeba skomplikowanej instrukcji – obsługa jest intuicyjna. Obudowa dość trwała, zaliczyła kilka lądowań i śladu nie ma J

Odpowiedni rozmiar – na tyle mały, by nie rzucać się w oczy i na tyle duży, by go bez problemu znaleźć.

Bezproblemowe ustawienie czasu w dwóch formatach 12h/24h – jak komu pasuje. Samo ustawienie godziny jest bardzo proste wystarczy nacisnąc odpowiednie miejsce z tyłu obudowy.

Bardzo pomysłowe przechodzenie z opcji budzika do opcji zwykłego zegara – wystarczy budzik obrócić! W pozycji ON zegar pracuje z opcja budzenia, w pozycji OFF o budzeniu zapominamy.

Spory wyświetlacz z funkcją podświetlenia po dotknięciu góry obudowy – super sprawa!

Budzenie - zaczyna się od delikatnego przywoływania do rzeczywistości później dźwięk się nasila i staje się troszkę natarczywy ale niezbyt drażniący ucho. Trzeba tylko budzik postawić poza zasięgiem ręki… bo łatwość przejścia w stan drzemki po dotknięciu, klepnięciu bardzo kusi. Wyłączenie budzika jest banalnie proste – obracamy i już!

Kolorystyka – ciekawa, do wyboru – do koloru. Przypadł mi w udziale różowy i, choć nie jest to mój ulubiony, wcale mi to nie przeszkadza.

Wygląd budzika LEXON nie zakłóci nawet najwymyślniejszego wystroju sypialni. A na biurku nie tylko pokaże aktualną godzinę ale również przypomni, że czas na zaplanowane spotkanie czy koniec pracy J

WADY

Jakie wady? Fajny jest!

Pięknego przebudzenia życzę wszystkim a budzik LEXON polecam, bo już go mam! Moja ocena to 5 z plusem!

Małgorzata

 

Wpis z kategorii Joker | 2 komentarze


rog
Wioletta 3 Września 2015 o 23:32 like like + 77
Świetna recenzja. Brawo :)

rog
Antomina 3 Września 2015 o 10:00 like like + 10
Taki Jocker to skarb! Bardzo fajna recenzja.