Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Recenzja słuchawek Zipper.

0
dodano: 23 Lutego 2016 | liczba odsłon: 2251 | komentarze: 0

Zapraszam do lektury recenzji naszego Jokera. Pani Patrycji bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że jej słuchawki nie zginą w tajemniczych okolicznościach! :)

"Niestety nie udało mi się zostać testerem słuchawek Zipper, a tu bardzo miłe zaskoczenie, otrzymałam propozycję zostania Jokerem. Słuchawki po telefonie od Pani Anny z BAS - otrzymałam jeszcze tego samego dnia. Pierwsze wrażenie super, w pudełku z jeansową kurtką prezentują się świetnie. Rozpakowałam od razu. Górna część słuchawek (ta suwakowa) wykonana bardzo porządnie dzięki czemu mogą posłużyć długo. Niestety dolna część słuchawek to małe rozczarowanie. Kabel pokryty jest czymś w rodzaju sznurówki, która w miejscu gdzie kabel był zgięty w opakowaniu, jest całkowicie porwana.

Mimo tego, słuchawki technicznie sprawują się bardzo dobrze. Często korzystam z rozmów poprzez komunikatory, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawki zastępują mi te typowo komputerowe i mało wygodne do noszenia gdy ma się spięte włosy. Dodatkowo mogę je pozostawić na biurku i się nie poplączą. Mogę je wrzucić bez specjalnego zwijania do torebki i się nie poplączą. Suwak w słuchawkach jest mistrzowskim rozwiązaniem. Przez co koledzy i koleżanki z biura, od kilku dni próbują je sobie „pożyczyć” na wieczne nie oddanie.

Dziękuję BAS Target za możliwość zostania Jokerem w teście słuchawek Zipper."

Wpis z kategorii Joker | 0 komentarzy