Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Zasłuchany Joker

1
dodano: 28 Maja 2013 | liczba odsłon: 1616 | komentarze: 1

Pani Magdalena, jeden z naszych Jokerów przysłała nam recenzję słuchawek. Pamiętacie test tego gadżetu? Zdecydowanie wiódł on prym pod względem ilości osób, które zgłosiły się do testowania. Zapraszam do lektury...

" Bardzo dziękuję za możliwość bycia Jokerem u Państwa i bardzo się cieszę, że akurat ja zostałam wytypowana do tej zaszczytnej roli :)

Zawsze podobały mi się takie słuchawki, gdy widziałam je u kogoś na ulicy kto akurat mnie mijał, zawsze myslałam że fajnie byłoby też takie mieć :) Słucham dużo muzyki i dobre, wygodne i ładne słuchawki są mi niezbędne.

Zaczynając od samego początku muszę koniecznie wspomnieć, że otrzymałam je jeszcze w tym samym dniu, kiedy zadzwoniono do mnie z BAS – niesamowita niespodzianka, że tak szybko! Bardzo się ucieszyłam, ponieważ akurat wyjeżdżałam za miasto i mogłam zabrać je ze sobą i przetestować.

Muszę powiedzieć, że zdały egzamin.Są lekkie, więc nawet podróżując z nimi codziennie komunikacją miejską, nie odczujemy ich ciężaru na głowie. Nawet jak trzeba czasem je zdjąć, bo np spotkamy kogoś znajomego i zamiast słuchać muzyki rozmawiamy, to nawet nie poczujemy ich w torebce. A my kobiety wiemy, że im większą mamy torebkę, tym więcej możemy do niej zmieścić, aż w końcu robi się tak ciężka, że po powrocie do domu nasze ramie potrzebuje porządnego masażu.

Podoba mi się w nich również kolor, ponieważ biały jest na tyle uniwersalny, że zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą z nich korzystać.

Ja wypróbowałam je również w domu. Dzięki temu, że mają całkiem długi kabel mogłam podłączyć je do telewizora i oglądać swój ulubiony serial nie przeszkadzając partnerowi gdy on czytał w tym czasie książkę. Uważam to za bardzo duży plus, bo zdały również egazamin w odwrotną stronę. Kiedy ja chciałam już spać, to druga osoba mogła spokojnie oglądać jeszcze telewizor.

Jeżeli chodzi o możliwość przeznaczenia słuchawek na gadżet firmowy, to sądzę że jak najbardziej jest to możliwe. Jest odpowiednio dużo miejsca na umieszczenie logo firmy, opakowanie jest bardzo schludne i wystarczy ładna, elegancka wstązka aby wyglądał jeszcze lepiej :)

Podsumowując, polecam gorąco słuchawki. Dobry i trafiony pomysł :) "

Wpis z kategorii Joker | 1 komentarz


rog
BiG ToM 28 Maja 2013 o 13:20 like like
Słuchawki są świetne, bardzo uniwersalny gadżet. Więcej takich!