Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Sposób na deszczowe popołudnie

0
dodano: 18 Czerwca 2013 | liczba odsłon: 1501 | komentarze: 0

Propozycja naszego Jokera, Pani Pauliny Mirkowicz :) Zapraszam do lektury, a Pani Paulinie bardzo dziękuję za recenzję zestawu do wina z szachami.

"Nawałnica, która przeszła w niedzielę nad Warszawą ,oprócz sparaliżowanego podtopieniami miasta, przyniosła także świeże, rześkie i oczyszczające powietrze...takie, które można wdychać całą objętością płuc.....  patrząc na zalane chodniki postanowiłam spędzić w domu, trochę więcej czasu niż planowałam. Miałam dzięki temu chwilę na odrobinkę błogiego lenistwa – podczas, którego mogłam wypróbować zestaw WinoSzachowy.

Początkowo stwierdziliśmy, że spróbujemy odrobinę winka, a szachami dołączonymi do zestawu zajmiemy się nieco później...niestety podeszczowe pragnienie było tak wielkie, że gdy już zaczęliśmy przypominać sobie podstawy, tej starej gry....między jedną, a drugą lampką wina zupełnie niepostrzeżenie i ku wielkiemu zaskoczeniu ...szachy przerodziły się w warcaby;)

Pogoda na zewnątrz się poprawiała, a my z wielką cierpliwością najpierw schłodziliśmy różowe winko do temperatury, jaka jest mu przykazana – 8-12oC (a wszystko dzięki niezawodnemu termometrowi, załączonemu do zestawu;). Chwilę później rozpoczęliśmy zabawę akcesoriami. Wszystko sprawdziło się wyśmienicie! To naprawdę przyjemny zestaw z niezbędnikami – dla smakoszy wina – od pierścienia na butelkę i wielofunkcyjnego scyzoryko-otwieraczo-korkociągu, po termometr i całkiem przyzwoity korek do butelek.

Przyznam szczerze, że połączenie szachów (a właściwie warcabów) i wina jest niebezpieczne.... w pochmurne dni można się od niego uzależnić, a w te słoneczne...... hmmm.....mimo, że nie miałam okazji jeszcze sprawdzić, myślę, że chyba też... (dzięki przyjemnemu pudełku, zestaw zawsze można zabrać ze sobą na piknik lub też ostatnio popularny kocing na trawingu;).

Gadżet jest bardzo praktyczny, nie zajmuje zbyt wiele miejsca i ma dosyć spore możliwości, jeśli chodzi o nanoszenie różnego rodzaju logotypów. Wielkim plusem jest to, że w pudełku na każdy element zestawu przeznaczone jest oddzielne miejsce....od pojedynczych  pionków po termomentr. Dzięki temu nawet po wrzuceniu go w damską torebkę wszystko pozostaje na swoim miejscuJ  Jedynym minusem jest wykonanie - dla wymagającego klienta, ten zestaw może okazać się zbyt mało estetyczny... mimo tego szczegółu, polecam go - szczególnie na pochmurne dni :) "

Wpis z kategorii Joker | 0 komentarzy