Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Trudne pytanie :)

3
dodano: 29 Stycznia 2013 | liczba odsłon: 5106 | komentarze: 3

Wśród maili od Was, znalazł się jeden z pytaniem: "Dlaczego ryba raz ma okulary, a raz nie?". Śpieszę z odpowiedzią! Wszystko wygląda tak...

Zależy gdzie traficie. To wcale nie jest tak, że ryba ma okulary, gdy świeci słońce, a ściąga je, gdy słońca brak :) Jeśli odwiedzicie Bas Kreację, to przywita was ryba w okularach. Bas Kreacja, to firma, która kreuje - jak sama nazwa wskazuje :) Przede wszystkim, tworzy wizerunek firmowy, poprzez produkcję wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych oraz świadczone usługi poligraficzne. Warto zatem zajrzeć do ryby w okularach, jeśli planujecie jakieś akcje promocyjne. Natomiast, jeżeli potrzebujecie tłumaczeń z jakiegokolwiek języka, udajecie się do ryby bez okularów, czyli do Basa. Macie wówczas gwarancję, że Wasza firma świetnie poradzi sobie w każdej relacji z zagranicznym partnerem.

Ale jest też trzecia ryba - najmłodsza z całego rodzeństwa. Ta ryba nosi beret. Czerwony! Jest to bardzo szczodra ryba, która rozdaje Wam do testowania gadżety, abyście sami mogli przekonać się o jakości naszych usług. Znajdziecie ją na platformie Bas Target.

Tak to właśnie wygląda - każda firma ma swoją rybę, ale jak wiadomo nie od dziś: w kupie siła! :)

Pozdrawiam

Targettina

Wpis z kategorii Po godzinach | 3 komentarze


rog
Targettina 26 Marca 2013 o 16:21 like like + 91
Złota ryba przynosi szczęście! Poza tym, spełnia życzenia, więc jest świetnym "patronem" :) U nas się sprawdza!

rog
sacred 26 Marca 2013 o 15:27 like like + 102
Swoją drogą, dlaczego akurat ryba została logiem Waszej firmy? Moim zdaniem w przypadku serwisu tłumaczącego nie jest to zbyt fortunny wybór - w końcu mówi się że dzieci i ryby głosu nie mają... ;)

rog
ula 29 Stycznia 2013 o 19:05 like like + 65
Przydałoby się jakieś akwarium :)