Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Z nami nie zabraknie Ci energii!

0
dodano: 25 Sierpnia 2016 | liczba odsłon: 2153 | komentarze: 0

Power banki ostatnio robią prawdziwą furorę. Trudno się dziwić, w dobie smartfonów, które wypełniamy wciąż nowymi aplikacjami i w epoce polowań na Pokemony możliwość natychmiastowego naładowania telefonu to czasami wręcz "być albo nie być".

Producenci przenośnych ładowarek prześcigają się w pomysłach, a my w BAS Kreacji dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

W tej chwili power banki dopasowane są do potrzeb każdego użytkownika. Te o większej pojemności są w stanie naładować tablet lub laptop, te o mniejszej uratują nasz telefon, kiedy kończy się bateria, a my musimy zrobić zdjęcie lub pilnie się z kimś skontaktować. Zadziwiają też różnorodnością kształtów - szminki, rybki, kanistry z benzyną, karty kredytowe - wyobraźnia producentów nie zna właściwie granic! Jakby to było mało, niektóre power banki wyposażone są w dodatkowe funkcje, np. lampki lub... ogrzewacza do rąk.

Bywają zabawne lub niezwykle eleganckie - oprawione w skórę lub wykonane z metalu, zapakowane w etui. Większość można znakować dla potrzeb upominków firmowych. Moim zdaniem, za chwilę staną się obowiązkowym elementem wyposażenia torby i torebki.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami! Wybrałam te produkty z oferty BAS Kreacji, które uznałam za najciekawsze, ale pomysłów i rozwiązań mamy nieskończoność. Zainteresowanych odsyłam do serwisu www.baskreacja.pl.

Targettina

W naszej ofercie znajdziecie ładowarki w przeróżnych kolorach i kształtach.
Jeśli lubicie małe, kieszonkowe Power banki, które zawsze chcecie mieć pod ręką – znajdziemy co najmniej kilka propozycji.
Popatrzcie na ten zestaw – w sam raz na elegancki upominek biznesowy
Te power banki zdecydowanie najbardziej nam się podobają
Addex wyposażył je w praktyczne latarki ledowe, które dają naprawdę mocne światło. Dodatkowo posiadaja dwa wejścia usb umożliwiające ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.
Latarka jest składana, co chroni ją przed uszkodzeniem.
Wpis z kategorii Targettina komentuje | 0 komentarzy