Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Z pamiętnika Jokera

6
dodano: 1 Lutego 2013 | liczba odsłon: 4027 | komentarze: 6

Otrzymaliśmy właśnie recenzję od naszego Jokera wytypowanego do testu słuchawek. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Pani Beata spisała się na medal i w ciekawej formie pamiętnika przedstawiła nam bardzo wyczerpującą opinię na temat testowanego produktu. Gratulujemy Pani Beacie pomysłowości i bardzo dziękujemy, a wszystkich czytelników bloga zapraszamy do lektury...

" Poniedziałek, 28.01.2013

Właśnie się dowiedziałam, że zostałam wybrana na jokera słuchawek… Super! Pani Ania uprzejmie i ciepło wyjaśniła mi moje przywileje i obowiązki jako jokera. Zespół BAS, BAS KREACJA i BAS TARGET to bardzo mili, uprzejmi i przyjaźni ludzie :) Chętnie udzielają informacji, porad i wyjaśnień, miło współpracują z klientem bez względu na efekty tej współpracy.

 

Środa, 30.01.2013

Otrzymałam słuchawki!!!  Opakowanie zewnętrzne stonowane i eleganckie. Wystarczy przewiązać ładną wstążeczką i prezent gotowy. Wewnątrz produkt zabezpieczony folią bąbelkową – dobrze, chroni przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jedna uwaga – brak instrukcji obsługi w języku polskim skoro jest w sześciu innych….

Wygląd słuchawek bardzo przyjemny. Ładny, błyszczący plastik w  połączeniu z metalem daje nowoczesny i modny design. Kolor biały sprawia wrażenie „młodzieżowego”. Z zachwytem został odebrany przez moją nastoletnią bratanicę, siostrzeniec powiedział, że wolałby  w modnym, nasyconym kolorze. A ja uważam, że biały kolor świetnie komponuje się zarówno z zimową aurą jak i słonecznym, letnim popołudniem…

Funkcjonalność oceniłam również wysoko.

 Łatwa i wygodna regulacja pałąka pozwala na szybkie dostosowanie do obwodu głowy, jeśli jest kilku użytkowników i żaden nie chce zrezygnować z najmu :)  Nauszniki  nie za duże, nie za małe ani nazbyt wypukłe – jak dla mnie  w sam raz, łatwo ułożyć na uszach.  Do tego miękkie i miłe w dotyku wykończenie „skórką” części przylegającej do uszu. Przy dłuższym użytkowaniu słuchawek trochę uszy mnie bolały –  trzeba przywyknąć. Jak dla mnie wystarczające wyciszenie,  choć osoby słuchające bardzo głośnej muzy w środkach komunikacji miejskiej mogą spotkać się z dezaprobatą współpasażerów. Również dźwięki słyszalne z zewnątrz podczas słuchania np. muzyki uważam jako zaletę – dobrze jest mieć kontakt z ziemią :) Regulacja głośności na kablu znacznie wygodniejsza niż np. pokrętło na nausznikach. Świetnie, że jest długi kabel –można podłączyć się do telewizora leżąc na kanapie lub do komputera, gdy przy pracy trzeba się czasem nieco oddalić od biurka. Właśnie – uniwersalny wtyk umożliwia podłączenie do TV, telefonów komórkowych, komputerów, PSP i  innych tego typu urządzeń.

Wykonanie wydaje się być dobrej jakości, choć tę cechę będzie można ocenić po dłuższym użytkowaniu. Kabel i połączenia miękkie więc może nie pękną zbyt szybko. Liczę na niemiecką dokładność….

Na dziś wystarczy … jutro też jest dzień…

 

Czwartek, 31.01.2013

Od wczoraj nie rozstaję się ze słuchawkami… ale to ostatnie chwile, abym mogła się swobodnie nimi nacieszyć  – w sobotę wracają dzieciaki z zimowiska i też rzucą się do testowania…

Dziś szczególną uwagę  poświęciłam testowaniu odbioru dźwięku. Słuchając muzyki nawet odkryłam, że niektóre utwory mają motywy stereo naprzemiennie w słuchawce prawej i lewej –fajnie to brzmi. Dźwięk czysty, głęboki, nic nie trzeszczy. Bardzo dobry odbiór dźwiękowy muzyki,  filmów i gier.

 

Podczas testowania słuchawek świetnie się bawiłam. Stwierdziłam nawet, że słuchawki sprawdzają się jako nauszniki na zimowe spacery – wyglądają podobnie  i też ogrzewają uszy, zwłaszcza jak długo je uciskają J Dlatego też odważę się stwierdzić, że mają wielostronne zastosowanie. Mogą być atrakcyjnym produktem reklamowym - niestety nie pasują do profilu firmy, w której ja pracuję.

 

Zatem czas na podsumowanie:

Wygląd – ładny i nowoczesny

Funkcjonalność – bardzo dobra, na poziomie innych  „nie firmowych”

Zastosowanie – wielostronne :)

Zalety – same zalety m.in. że darmowy gadżet

Wady – nie wszyscy chętni je otrzymali

 

No cóż – to już koniec mojej recenzji. Jeszcze tylko  udokumentowanie testów w postaci zdjęć – to sprawiło mi najwięcej trudności. Uwielbiam robić fotki, ale tym razem  ktoś inny musiał je zrobić mi… To było dla mnie stresujące :( , wolę siebie po drugiej stronie obiektywu. "

Wpis z kategorii Joker | 6 komentarzy


rog
BiG Tom 3 Lutego 2013 o 20:29 like like + 13
I fajna laska

rog
BiG Tom 3 Lutego 2013 o 14:20 like like + 45
Fajne!

rog
gość 1 Lutego 2013 o 16:17 like like + 21
Może być

rog
Mroczny rycerz 1 Lutego 2013 o 10:43 like like + 47
Pełny profesjonalizm!

rog
wewe 1 Lutego 2013 o 13:30 like like + 44
Były w innych kolorach?

rog
Targettina 1 Lutego 2013 o 18:35 like like
Tym razem testowaliśmy tylko białe słuchawki, ale nie wykluczamy, że udostępnimy inne :)