•   Niedziela, 19 maja 2024
Dla gracza

Myszka gamingowa przewodowa czy bezprzewodowa? Jaką wybrać?

Wysokiej jakości mysz do gier nie musi być droga. Odpowiedni model może sprawić, że granie będzie przyjemniejsze. Trafiłeś w dobre miejsce, jeśli chcesz kupić klawiaturę do gier w rozsądnej cenie. Sprawdź nasze przygotowane przez ekspertów sugestie i dowiedz się, czego szukać.

Czym powinna charakteryzować się mysz dla graczy?

Przy zakupie klawiatury do gier warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Ergonomiczny kształt, spasowanie poszczególnych elementów i wysokiej jakości tworzywo sztuczne odpowiadają nie tylko za komfort użytkowania. Elementy te są ważne dla trwałości. Ważne jest, aby mysz dla gracza posiadała dodatkowe gumowe wzmocnienia. Takie rozwiązanie zapobiegnie ślizganiu się dłoni podczas intensywnego użytkowania.

Warto zajrzeć do wnętrza klawiatury gamingowej. Warto zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • Jest to najważniejszy element myszy gamingowej. Myszy gamingowe wykorzystują sensor optyczny lub laserowy. Precyzja urządzenia będzie zależeć od jakości jego sensora.
  • Im wyższe DPI, tym bardziej czuła mysz. W sklepach można znaleźć urządzenia o rozdzielczości od 800 do 20 000 DPI. Czułość myszy do gier zależy od rodzaju i stylu preferowanych gier.
  • Modele myszy do gier mogą być wyposażone w przyciski główne, a także wiele przycisków dodatkowych. Dodatkowe przyciski mogą być przydatne w określonych typach gier.
  • Oprogramowanie - aby mysz do gier w pełni wykorzystywała swój potencjał, producenci oferują autorskie oprogramowanie. Pozwalają one na dodanie dodatkowych funkcji, takich jak zmiana czułości lub zmiana koloru podświetlenia. Zwróć uwagę na opcje oferowane przez technologię każdego producenta.

Mysz do gier - bezprzewodowa czy przewodowa?

To częsty problem wśród graczy. Oba warianty charakteryzują się bardzo wysokim transferem danych. Przewodowa klawiatura do gier może być cięższa od wersji bezprzewodowej. Modele tego typu są tańsze. Jeśli budżet jest ograniczony, przewodowa mysz do gier jest dobrym rozwiązaniem.

Co jeśli nie chcesz używać kolejnego kabla? Wybierz bezprzewodową klawiaturę do gier od renomowanego producenta. Modele bezprzewodowe z czujnikami o wysokiej czułości spełnią twoje potrzeby. Ostateczna decyzja powinna zostać podjęta w oparciu o indywidualne preferencje użytkownika.

Myszka Razer bezprzewodowa - recenzja i opinie - sprawdź na https://elektrobox.pl/akcesoria-komputerowe/myszki-bezprzewodowe-razer-recenzja-i-opinie/qmse_qofj

Myszka bezprzewodowa

Co to jest DPI? Co warto wiedzieć?

DPI to sposób na wyrażenie rozdzielczości myszy komputerowej. Wskazuje odległość, jaką mysz pokonuje na ekranie po przesunięciu jej o jeden cal (2,54 cm) na powierzchni, takiej jak pulpit, podkładka pod mysz lub inne. Liczba przesunięć jest przeliczana 1:1 na piksele (chyba że zmienisz ustawienia w oprogramowaniu).

Im większa rozdzielczość, tym mniejszą odległość musi pokonać mysz, aby przesunąć kursor. Niektórzy użytkownicy mogą uznać te urządzenia za trudne w użyciu, jeśli czułość jest zbyt niska lub wysoka. Ważne jest, aby wybrać mysz o wysokiej jakości parametrach dla graczy. Myszy bezprzewodowe mogą powodować niewielkie opóźnienia, które mogą mieć krytyczne znaczenie w grach.

Czy myszki gamingowe muszą być drogie?

Potrzebujesz wysokiej jakości myszy do gier? Nie musisz wydawać fortuny! Vedion oferuje szeroką gamę urządzeń najlepszych producentów. Odnowiona klawiatura gamingowa wygląda i działa jak nowy model, ale jest znacznie tańsza niż ta prosto z salonu.

Kupując klawiaturę do gier u nas, nie tylko otrzymujesz świetną ofertę, ale także oferujemy gwarancję do 12 miesięcy. Możesz zamówić swoją wymarzoną mysz za pośrednictwem strony Vedion lub odwiedzając nasz stacjonarny salon. Nie jesteś pewien, które urządzenie wybrać? Nasi eksperci pomogą Ci wybrać model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾