•   Piątek, 21 czerwca 2024
Dla gracza

World of Warcraft Classic - Jak zdobyć ogrodniczki Triprunner?

​Jak zdobyć ogrodniczki Triprunnera?

Hordy mogą otrzymać to zadanie od trenera inżynierii w Orgrimmarze, nazywa się ono rig wars... Powinieneś także wykonać zadanie Szef Inżynier Scotty, które możesz otrzymać od dostawcy inżynierii w Orgrimmarze. Nagrodą za ten quest jest rzecz, która teleportuje Cię do gnomeregan z Booty Bay.

Jak zdobyć uchwyty wyścigowe Razzeric'a?

Zadanie to można wykonać po raz pierwszy na poziomie 29. Są one dostępne dla wszystkich zaklęć na poziomie 35. Całkowity exp za quest na 29 poziomie (nie licząc exp za odkrycia i exp za zabijanie potworów, których można uniknąć) wynosi 12,300. Jeśli nie możesz ich zdobyć bez wbicia 30 poziomu, to dobrym wyborem będą Rękawice Wolfclaw lub Pięści Algae.

Jak zdobyć buty Warsong?

Możesz zdobyć te buty w zadaniu wewnątrz Splintertree Post, Ashenvale. Zabij kilka Satyrów, weź kilka skrzyń i daj pani broń.

warsong axe shipment

Gdzie mogę oddać zapasy z Warsong?

Oddaj je Pixelowi (jest obok Ścieżki Lotu w Splitertree Post), a otrzymasz przesyłkę. Warsong Axe Shipment; Udaj się do Ratchet, złap łódź do Booty Bay, znajdź Wharfmastera Lozgila, a w skrzyni tuż obok niego znajdziesz przesyłkę.

Więcej znajdziesz tutaj: wharfmaster lozgil wow classic

Co zrobić z przedmiotami oblepionymi brudem?

Szybkim sposobem na użycie ich na stosie przedmiotów pokrytych osadem jest bieganie tam i z powrotem pomiędzy dwoma z nich, na przemian. Czas odnowienia każdego z nich upłynie, gdy wrócisz do niego.

Gdzie jest Sparklematic 5200?

Gnomeregan

Gdzie znajduje się strefa czysta w gnomeregan?

Strefa Czysta znajduje się w Gnomeregan, tuż za górnym poziomem Sali Gier. Jest to ostatni obszar, gdzie gnomy, które nie ucierpiały w wyniku promieniowania, mają schronienie.

Jak mogę się dostać do klasycznego Searing Gorge?

W Badlands, na dalekim zachodzie strefy znajduje się droga, która prowadzi na północ do Kargath. Jedź tą drogą na północ w kierunku Kargath, aż zobaczysz budynki Kargath. Po lewej stronie znajdziesz ścieżkę prowadzącą w górę wzgórz, która prowadzi do przełęczy w Searing Gorge.

Jak zdobyć klucz do Searing Gorge?

Klucz do Przeszywającego Wąwozu. Jedziesz na południe od Thelsamar w Loch Modan i znajdujesz się przed bramą do przełęczy Stonewrought. Próbujesz wejść do środka, ale brama jest zamknięta. Rozmawiasz ze strażnikiem, góralem Pebblebitty...

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾