•   Piątek, 21 czerwca 2024
Dla gracza

World of Warcraft Darkmoon Faire - poradnik

Darkmoon Faire jest w mieście przez tydzień z każdego miesiąca z dziedzicami, upiornymi zabawkami, zwierzakami bojowymi i sprzętem transmog do zdobycia!

Główne atrakcje to:

  • Replika waniliowej zbroi z lochów WoW do transmogryfikacji.
  • Wierzchowce, zwierzaki i zabawki do nabycia do Twojej kolekcji.
  • Questy dla mini-gier oraz zawodów.
  • Karuzela i kolejka górska, które podczas jazdy dają Ci doświadczenie i reputację!
  • Sprzedawcy, którzy sprzedają pamiątki i ich ulepszenia.
  • Minigra, która nagradza ognistymi skrzydłami.
  • Bossowie świata, którzy upuszczają zwierzaki bojowe!

Niezbędne działania Faire w Krainie Cieni

Darkmoon Faire oferuje cenne bonusy do reputacji:  Darkmoon Top Hat i WHEE! Nie nakładają się one na siebie; każdy z nich zwiększa doświadczenie i reputację o 10% na godzinę.

Darkmoon Faire jest również świetnym miejscem dla kolekcjonerów: istnieją wierzchowce, zwierzaki, zabawki i transmogi, które można zdobyć tylko w Darkmoon Faire, co może bardzo pomóc graczom w osiągnięciu całkowitej kolekcji. Jest to ważniejsze w Battle for Azeroth niż w Legionie, ponieważ dodano nowe osiągnięcia dla najbardziej oddanych kolekcjonerów wierzchowców, zwierzaków i zabawek. Wiele z tych przedmiotów wymaga biletów na nagrody, o czym piszemy w dziale Zdobywanie biletów. Powinieneś ukończyć Darkmoon Faire dailies, aby powoli zdobywać bilety.

Oprócz minigier dziennych są też rozbudowane wyścigi, które nagradzają osiągnięciami, zabawkami i innymi fajnymi przedmiotami. Jeśli opuściłeś Darkmoon Faire na kilka miesięcy i chcesz zrobić coś kreatywnego w grze, sprawdź nowe minigry.

Darkmoon Faire to także świetny sposób na wzmocnienie swoich profesji. Istnieją questy, które dają +5 skillupów, receptury Inskrypcji dla wyższych rang craftingu kart Darkmoon Faire oraz Darkmoon Daggermaw, które dają skillupy wędkarskie i mogą być wymieniane na receptury i zwierzaki.

Jak dostać się do Darkmoon Faire

Darkmoon Faire odbywa się na Darkmoon Island, a jedynym sposobem, aby się na nią dostać, jest jeden z dwóch portali. Portal Sojuszu można znaleźć tuż za Goldshire w Lesie Elwynn, a portal Hordy na południe od Thunder Bluff w Mulgore.

Nie musisz sam podróżować do portali. Mistycznego Maga Darkmoon Faire można znaleźć we wszystkich oryginalnych głównych stolicach, jak również w stolicach dodanych w rozszerzeniach Burning Crusade i Wrath of the Lich King. Za niewielką opłatą (wzrastającą wraz z Twoim poziomem do 50) są oni gotowi przetransportować Cię do Faire. Mistyczni Magowie Sojuszu wyślą Cię do portalu w Goldshire, a Mistyczni Magowie Hordy do portalu w Mulgore.

Pełny poradnik znajdziesz tutaj: WoW Darkmoon Faire

World of Warcraft Darkmoon Faire mapa

Układ i mapa Faire

Gracze dostają się do Faire z portali w Elwynn i Mulgore. Po wejściu na Darkmoon Island, gracze przejadą przez krótką krętą ścieżkę, zanim główna ulica Faire będzie widoczna u podnóża wzgórza. Dzikie zwierzęta bojowe i inne atrakcje są również rozsiane po całej wyspie. Dodatki dla Władców Wojennych są zaznaczone na niebiesko.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾