•   Piątek, 21 czerwca 2024
Lifestyle

Serwis iPhone'a - na co może liczyć klient?

​Usterki telefonów nie są niczym dziwnym i nawet tak dobre jak iPhony ulegają awariom. Mają one swoje dedykowane systemy operacyjne, które budzą sporo kontrowersji, chociaż przeważnie one giną, gdy się go kupi, bo naturalnym jest obawa z przejścia z Androida na Windows. Niestety, problemy z technologią nie są niczym dziwnym i zdarza się, że nawet najlepsze produkty ulegają awariom. Istotne jednak jest to, gdzie odda się taki sprzęt, a my z kolei postanowiliśmy sprawdzić, na co może liczyć klient w profesjonalnym salonie Apple. Chcąc dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem.

Wymiana baterii

Jedną z najczęściej pojawiających się usterek w kontekście Apple są problemy z baterią. Każda z nich ma swój cykl żywotności i po tym okresie należy udać się do licencjonowanego salonu, by ją wymienić. Nie będziemy ukrywać, że jest to tania usługa, natomiast jest ona realizowana szybko, a w niektórych salonach można ją zrealizować za pomocą systemu door-to-door, gdzie klient bezpłatnie zamawia kuriera, paczka dociera do salonu, który na formularzu ma opisaną usterkę i się nią zajmuje. 

Co do wymiany baterii, to należy to rozważyć, jeżeli zobaczymy pierwsze symptomy w postaci wyłączającego się telefonu, nagłej utraty baterii. Taką czynność należy zrobić co 2-3 lata, bo na tyle szacuje się okres użytkowania baterii w telefonie. Nie można jednak wykluczyć, że bateria jest w dobrym stanie, a za usterkę odpowiada płyta główna.

Wymiana głośnika

Wszelkiego rodzaju telefony zawsze "cierpiały" na pewną usterkę, a był nią głośnik oraz mikrofon. Bywało, że nie mogliśmy dokładnie usłyszeć tego, co mówi do nas rozmówca, ale również inne osoby nie słyszały tego, co my mówiliśmy. Nie można w komfortowy sposób prowadzić rozmów, jeżeli te dwie ważne części nie są sprawne. Serwis iPhone Warszawa potrafi sobie poradzić i z tym problemem, który może się pojawić z różnych powodów. Może być to po prostu "zmęczenie materiału", do czego jednak nie powinno dojść, ale też i nasza wina jak np. zachlapanie. 

Najważniejsze jednak jest to, że wszelkie naprawy, które przeprowadzane są przez serwis Apple, realizowane są na bieżąco. Nie ma takiej sytuacji, w której to klient musi czekać dniami, tygodniami, żeby jego telefon został naprawiony. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, by w dzisiejszych czasach mieć sprawny telefon, który nie służy już tylko i wyłącznie do pisania SMS-ów oraz dzwonienia, ale również do innych rzeczy, czyli monitorowania aktywności fizycznej, słuchania muzyki czy korzystania z aplikacji streamingowych.

Artykuł partnera

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾