•   Niedziela, 19 maja 2024
Lifestyle

Poznaj możliwości głośnika przenośnego JBL

Bez względu na to, jakie urządzenie elektroniczne chcemy kupić, musimy liczyć się z tym, że będzie się to wiązało z pewnym ryzykiem. Jego parametry wcale nie muszą spełniać naszych oczekiwań nawet, jeśli producent stara się przekonać nas o tym, że tak będzie. Osoby, którym tego rodzaju dylemat nie jest obcy, a jednocześnie zastanawiają się nad tym, czy nie zainwestować w głośnik Bluetooth JBL, powinny sięgnąć po ten artykuł znajdując w nim odpowiedź na większość stawianych sobie pytań.

Głośniki do 200 PLN – przegląd najciekawszych modeli

Analizując te głośniki przenośne JBL, które kosztują mniej niż 200 PLN, szybko można dostrzec, że kluczową pozycję okazuje się mieć wśród nich model JBL GO. Z licznych komentarzy na jego temat bez trudu możemy wywnioskować, że mamy do czynienia z modelem charakteryzującym się znakomitym stosunkiem jakości do celi. W cenie do 100 PLN trudno znaleźć ciekawsze rozwiązanie nawet, jeśli analizuje się to, co ma nam do zaoferowania konkurencja. Bateria jest w stanie wytrzymać nawet 6 godzin, nic nie trzeszczy i nie lata, a do tego dźwięk jest naprawdę czysty, co nie jest wcale aż tak pewne. Użytkownicy zwracają też uwagę na to, że głośnik może mieć szereg zastosowań w każdym wypadku sprawdzając się równie dobrze.

Analizując propozycje pochodzące z tej półki cenowej warto wspomnieć również o modelu JBL Clip 2. I w tym przypadku przystępna cena idzie w parze ze stosunkowo długim czasem pracy, można jednak przekonać się o tym, że nie są to jedyne zalety tego przenośnego głośnika. Osoby korzystające z niego podkreślają również, że jakość dźwięku uzyskiwana za jego pośrednictwem jest bardzo wysoka. Jest to cenna informacja dla każdego potencjalnego kupca. Model jest mały i lekki, na wagę zasługuje przy tym również to, że został zaprojektowany naprawdę ładnie i z dużą starannością. To produkt idealny także na prezent.

Jaki głośnik przenośny JBL wybrać w cenie do 600 złotych?

Nie dysponując nawet 600 złotymi bez trudu można zaopatrzyć się w przenośną tubę oznaczoną jako JBL Charge-3. To gwarancja doskonałej mocy i baterii na tyle pojemnej, że niektórzy użytkownicy uważają, że z powodzeniem można używać tego modelu w charakterze powerbanka. Głośnik, tak ze względu na wspomnianą już baterię, jak i czystość głosu, często jest komplementowany jako rozwiązanie rewolucyjne. Kupujący chwalą zresztą także charakterystyczne dla niego basy – delikatne i stonowane. Wśród zalet sprzętu jedna zasługuje zresztą na szczególne uznanie. Użytkownicy zwracają uwagę na to, że model nie pracuje za cicho, a jest to zarzut stawiany wielu konkurencyjnym rozwiązaniom.

Innym głośnikiem w tej cenie, którym warto się zainteresować jest Flip 4. Także on cieszy się dużym uznaniem nawet wśród tych osób, które są znane ze swoich wyjątkowo dużych wymagań, a tym, co podbija serca okazuje się być przede wszystkim wysoka jakość dźwięku. Co więcej, kupując dwa głośniki z tej serii można z powodzeniem pomieścić je w sieć, co daje jeszcze lepszy efekt.

Przegląd droższych modeli

Także osoby zainteresowane droższymi modelami nie powinny obawiać się, że nie będą miały w czym wybierać. W ich wypadku znakomicie sprawdzi się choćby model Xtreme oraz JBL Boombox.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾