•   Niedziela, 19 maja 2024
Lifestyle

Shiny garage

Shiny Garage to stosunkowo młoda marka, która działa na rynku od 2012 roku. Została założona przez miłośników samochodów z myślą o innych pasjonatach czterech kółek. Marka specjalizuje się w produkcji preparatów o świetnej jakości w przystępnej cenie. Produkty Shiny Garage mają charakterystyczne zapachy przyjemne dla nosa, dzięki czemu spełniają oczekiwania pasjonatów samochodów, którzy wymagają wysokiej jakości.

Rynek produktów auto-detailingowych rozwija się w błyskawicznym tempie. Nie ustają starania w ciągłej poprawie jakości produktów w taki sposób, by mogły spełniać oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Przed wypuszczeniem produktu na rynek jest on poddawany dokładnym testom, które są wykonywanie między innymi przez datailerów. Dzięki temu możliwa jest poprawa produktów i pozbycie się ewentualnych mankamentów, co z kolei sprawia, że jakość oferowanego produktu spełnia wysokie oczekiwania konsumentów. Od pewnego czasu marka wprowadza zmiany wśród dotychczas oferowanych zapachów.

Zapachy w formie sprayu to doskonała alternatywa dla odświeżaczy w kształcie choinek wiszących na lusterku. Jedna aplikacja produktu w sprayu pozwala na uzyskanie ładnego zapachu, który utrzyma się w pojeździe przez kilka dni. Atomizery produktów Shiny Garage pozwalają na rozpylenie w samochodzie delikatnej mgiełki, dzięki czemu zapach jest odczuwalny, a odświeżacz ma dużą wydajność. Zmiana nuty zapachowej może zostać dokonana błyskawicznie, wystarczą dwa psiknięcia, aby zmienić zapach unoszący się w aucie. 

Każdy z produktów marki Shiny Garage jest poddawany rzetelnym testom, podczas których sprawdzana jest między innymi ich trwałość. Są to środki zapachowe, których trwałość nie jest liczona w godzinach, lecz w dniach. Wynika to z użycia składnika, dzięki któremu produkt charakteryzuje się nie tylko dużą trwałością, ale jest również bezpieczny. Marka zwraca uwagę na to, by oferowane przez nią środki nie były toksyczne, lecz bezpieczne zarówno dla ich użytkowników, a także dla środowiska.

Kompozycje zapachowe obecnie dostępne w sprzedaży:

  • Peach&Mango 
  • Green Tea 
  • Black Coffee 
  • Bubble Gum

Bubble Gum Air Freshener & Odor Neutralizer 

To interesujący środek, który pozwala na odświeżenie wnętrza pojazdu, a także na pozbycie się nieprzyjemnej woni cząsteczek bakterii. Odświeżacz ma słodki zapach gumy balonowej, który umili każdą podróż. Cała gama zapachowa produktów Shiny Garage zostałą poddana rzetelnym testom, w czasie których została sprawdzona ich trwałość oraz możliwy wpływ na użytkowników oraz powierzchnię pojazdu. W składzie środka odświeżającego znajduje się składnik, za sprawą którego produkt rozkłada się równomiernie, dzięki czemu w każdej części pojazdu zapach będzie miał zbliżoną intensywność, co z pewnością docenią wszyscy pasażerowie samochodu.

Sposób użycia: 

  • dokładnie wstrząsnąć przed użyciem;
  • aplikować pod dywaniki oraz przy nawiewach powietrza w okolicach nóg;
  • włączyć obieg zamknięty na 3 minuty;
  • czynności powtarzać co kilka dni, w zależności od pożądanej intensywności zapachu;
  • nie aplikować na tapicerkę oraz plastik.

sklep.motogo.pl

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾