Kategorie

jokerek
Łukasz Speth
Plecak Bahn marki Wenger (zobacz recenzję)
Izabela Fengler
Bluza College (zobacz recenzję)
Bastarget.plPrzejdź do BasTarget
avatar
Teraz serwujemy:

Dyfuzor powietrza BAS Kreacji

zobacz szczegóły »

Kolejny test już za
clock
 

Wytchnienie dla ludzi i zwierząt :)

1
dodano: 11 Września 2013 | liczba odsłon: 1572 | komentarze: 1

Nasz Joker, Pani Katarzyna Tatar przysłała nam recenzję osłony plażowej wraz ze zdjęciami z jej testowania.

"Osłona przeciwsłoneczna wykonana jest dość solidnie. Dzięki swej kolorystyce (dwa odcienie koloru niebieskiego) dobrze zabezpiecza przed promieniami słonecznymi. Stabilnie leży na ziemi, dzięki temu możemy spokojnie oddać się wypoczynkowi, nie martwiąc się, że za chwilę „porwie” nas podmuch wiatru. Dołączone do zestawu śledzie stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed „porwaniem” :D. W środku osłony na prawej i lewej ściance są bardzo praktyczne kieszonki, w których można schować jakieś drobiazgi, np. telefon.

Rozłożenie osłony jest wręcz banalne i zajmuje bardzo mało czasu. Osłona zapakowana jest w bardzo praktyczny pokrowiec, zbliżony swą kolorystyką do osłony. Po złożeniu osłony i zapakowaniu jej i pozostałych elementów do pokrowca, uzyskujemy niewielki, bardzo poręczny pakunek, który śmiało można ze sobą zabrać na niejedną wyprawę nad wodę, czy po prostu na piknik. Dodatkowym atutem jest niewielka waga całego zestawu, dzięki czemu nie stanowi większego obciążenia dla naszego bagażu :)

Jak widać na załączonym przeze mnie zdjęciu z uroków osłony korzystają nie tylko ludzie, psy równie dobrze potrafią wykorzystać cień padający z osłony i widać im osłona również przypadła do gustu :)

Podsumowując osłona jest bardzo fajnym gadżetem reklamowym, a jednocześnie bardzo przydatnym upominkiem. A skoro w tym przypadku przyjemne łączy się z pożytecznym, to ja wyrażam swe 100% zadowolenie z tego gadżetu :)"

 

Wpis z kategorii Joker | 1 komentarz


rog
Big Tom 12 Września 2013 o 12:15 like like + 49
Fajne psiaki!!! :)